انواع براکت

خانه انواع براکت

ساعات کاری

شنبه - سه شنبه 20.00 – 17.00
چهارشنبه 19.00 – 17.00
پنج شنبه تعطیل
جمعه تعطیل

تماس سریع

  • آدرس ساری - خیابان فرهنگ- مجتمع شهریار3- طبقه دوم- واحد 211
  • تلفن 01133302010

انواع براکت

براکت های فلزی
براکت های فلزی رایج ترین نوع براکت بوده و بیش از ۱۰۰ سال است که استفاده می شوند . آنها قلاب های کوچکی هستند که مستقیماً به هر دندان چسبیده و توسط بندهایی با رنگ های مختلف به هم متصل می شود. براکت فلزی هم برای کودکان و هم بزرگسالان یک انتخاب عالی است و مهم‌تر از همه اینکه نسبت به قبل کوچک تر و راحت تر شده اتد.
براکت های سرامیکی
براکت های سرامیکی هم مثل فلزی هستند ، به هر دندان چسبیده و توسط بندهای بی رنگ یا رنگی به هم متصل می‌شوند. این براکت ها همچنین معروف به براکت های بی رنگ، براکت های رنگ دندان ، براکت های تزیینی یا براکتهای پرسلین (چینی) هستند و نسبت به براکت های فلزی تیره رنگ کمتر جلب توجه می کنند.
من در شبکه‌های اجتماعی کلی دوست با براکت سرامیکی دارم و در اکثر عکس ها کسی متوجه آنها نمی‌شود.
براکت های نامرئی
در این نوع خبری از براکت و بندهای محکم کننده نیست و از یکسری جعبه های کوچک پلاستیکی نامرئی ساخته شده که به تدریج دندان ها را صاف کرده و تقریباً به چشم دیده نمی شوند. افراد می توانند هر چه دلشان خواست بخورند و بنوشند و می‌توان جعبک ها را در موقعیت های خاص خارج کرد. همچنین در این نوع ارتودنسی نسبت به بقیه تمیز نگه داشتن دندان ها راحت تر است. این بهترین روش ارتودنسی نیست ولی برای آنهایی که زیبایی برایشان مهم است بهترین انتخاب می باشد.
بلاکت‌های لبخند بزرگ
این براکت‌ها روش جالبی برای صاف کردن دندان ها هستند. در اشکال مختلفی مثل ستاره ، قلب و حتی توپ فوتبال وجود دارند تا جذابیت آن برای کودکان کم سن و سال یا بزرگسالان با روحیه شاد افزایش یابد.
براکت زبانی
پیشرفته ترین گزینه براکت زبانی است که تحت عنوان براکت مخفی نیز شناخته می‌شود. این براکت‌ها در سمت داخل دندان ها قرار گرفته و از بیرون کاملاً ناپیدا هستند . مثل ارتودنسی نامرئی این مورد نیز بهترین گزینه ارتودنسی نیست ولی برای بسیاری از افراد انتخاب عالی و از لحاظ زیبایی ایده آل می باشد.
این انواع از براکت هایی که معرفی شدند، حتی نسبت به همین چند سال پیش پیشرفت زیادی کرده اند. اینجا در مرکز ارتودنسی سدل کریک، ما مفتخریم که بهترین تجربه ارتودنسی شهر ممفیس را ارائه می‌دهیم و به سختی تلاش می‌کنیم تا برای هر یک از بیماران خود برنامه سفارشی داشته باشیم.
آیا از تاثیر براکت ها مطمئن نیستید یا می خواهید بدانید بهترین انتخاب چیست؟ مشاوره داخل دفتری ما شما را در بهترین انتخاب‌ها یاری می‌کند. در طی مشاوره ۴۵ دقیقه‌ای فردی، دکترفاگالا یک برنامه درمانی جامع و منحصر به فرد برای بهبود لبخند شما در نظر خواهد گرفت. 