بلیچینگ دندان با لیزر

لیزر چگونه دندانها را سفید میکند؟

20 اردیبهشت 1398 » ادامه

شکاف لب و کام و درمان ارتودنسی

بدین صورت که رشد لثه و فرم بینی فرزند شما را هنگام ماه های اولیه ی بعد از تولد،که بافت ها نرم و به راحتی قابل فرم دهی هستند، هدایت می کند.

20 اردیبهشت 1398 » ادامه

رفع مشکلات اسکلتال با ارتودنسی

رفع مشکل اسکلتال کلاس 2,کلاس 3,کلاس 3 کاذب,کراس بایت,اوپن بایت,اور بایت دندان های پیشین,لبخند لثه ایی,درهم ریختگی,با درمان ارتودنسی.

20 اردیبهشت 1398 » ادامه

بهداشت در ارتودنسی

به هنگام استفاده از ارتودنسی توجه به بهداشت دهان و دندان بسیار پر اهمیت است.در صورت عدم توجه به بهداشت دهان و دندان شما در معرض بیماری های لثه و پوسیدگی دندان قرار میگیرید و احتمال صدمه دیدن دندان ها وجود دارد.

20 اردیبهشت 1398 » ادامه

بلیچینگ و لبخند زیبا

بلیچینگ (سفید کردن دندان‌ها) انتخاب شما کدام لبخند است؟ واضح ترین مزیت سفید شدن دندان ها داشتن لبخند زیبا، سفید و روشن تر است که باعث افزایش اعتماد به نفس شما می شود.

1 مرداد 1398 » ادامه

بهداشت دهان و دندان در کودکان

سلامت فرزند شما بزرگترین نگرانی شماست و بهداشت دهان و دندان بخش مهمی از سلامت کلی آنهاست. زمانیکه مراقبت از دندان ها و لثه های کودک شما شروع می شود شما می توانید برای یک عمر آنها را در مسیر درست از بهداشت دهان و دندان قرار دهید.

1 مرداد 1398 » ادامه

ارتودنسی متحرک

ارتودنسی متحرک نوعی دستگاه است که می توانید آن را از دهان خود خارج کنید. زیرا این دستگاه ارتودنسی به دندان های شما چسبانده نمی شود. آنها طوری طراحی شده اند که متناسب با سایز دهان شما باشد و به برنامه درمان ارتودنسی شما کمک می کند.

1 مرداد 1398 » ادامه
<  1  2  >